Depolama Storage Sunucu

Depolama Storage Sunucu

Çevrimiçi internet kullanıcı sayısı gün geçtikçe daha da çok artmaktadır. Buradan yola çıkarak çevrimiçi çözümlerin geliştirilmesi için de adımlar atılmaktadır. Depolama storage sunucu da bunlardan biridir. Veriye ulaşmak için kullanıcı sayısı ve veri miktarı da arttıkça ağ trafiğinin kontrolü de zorlaşmaktadır. Ortaya çıkan bu kontrol ihtiyacını çevrimiçi sınırlarda yönetmek storage teknolojisi gidermektedir.

Genel olarak ifade etmek istersek storage sunucu sunucu - sunucu, depo alanı - depo alanı ve sunucu – depo alanı şeklinde bağlantı kurmaktır. Diğer teknoloji yöntemlerden ayıran özelliği genel kullanım için açık olan ağdan farklı olarak fiziksel yapı ile ayrı tasarlanmasıdır. Genel ağ trafiğinden etkilenmemektedir. Storage sunucusunun belli başlı yararları vardır.

DEPOLAMA STORAGE SUNUCU FİYATLARI

Depolama Storage Sunucu

Sipariş Ver
Tüm planlar için SSD Disk
Daha fazla hız için, tüm web barındırma planlarımızda ssd disk sürücüler kullanıyoruz.
Son Hız Teknoloji
NGINX, HTTP / 2, PHP7 ile geliştirilmiş performans.
Ücretsiz SSL Sertifikası
Her hesaba Ücretsiz Sertifika Şifrele SSL sertifikası sunuyoruz.
Yüzlerce Hazır Uygulama
WordPress, Nodejs, OpenVPN gibi yüzlerce uygulama tek tıkla kullanıma hazır.
7 Gün 24 Saat Destek!
Soru, sorunlarınıza çözüm bulmak için biz buradayız!
Türkiye Lokasyon!
Sunucularımız Türkiye Lokasyonludur.
Ücretsiz Taşıma!
balakbilgisayar.com.tr kalitesini denemek isteyen tüm bireysel ve kurumsal yeni müşterilerimizin web sitelerini ücretsiz olarak taşıyoruz!
EN İSTİKRARLI PLATFORM!
En iyi LXC teknolojisi, otomatik izleme ve haftalık yedekleme.

Sorularınız mı var?

Hemen bize +90 (850) 532 34 38 telefon numaramızdan ulaşabilir, destek hattımızdan 7 gün 24 saat bilgi alabilir veya hemen iletişime geçebilirsiniz!

Depolama Storage Sunucu Avantajları ve Özellikleri

  • Yedekleme özelliği vardır. Çevrimiçi halde iken bile yedekleme yapabilmek mümkündür. Hem hızlı hem de güvenli olarak yedekleme yapabilmek için bu sistem çok da etkilidir.
  • Maliyeti ve işletilebilir olması makuldür. İşletim sisteminin maliyeti oldukça uygundur. Neredeyse her bütçe için uygun bir içeriğe sahip diyebiliriz. Ağı genişletme olanağı da vardır ve kolaydır.
  • Depolama kapasitesi diğer sistemlerden farklı olarak ayrı bir alanda birikmektedir. Bu şekilde ekstra alan almak zorunda kalmayacaksınız.
  • Yönetilebilir olması ayrı bir avantajdır. Çok fazla komplike bir yönetim ihtiyacı doğmamaktadır.
  • Hızlı bir şekilde veri aktarımı ve iletimi yapılabilmektedir. İletim hızı oldukça aktif ve yüksektir.