SSD VPS Sunucular

SSD VPS Sunucular

Server bir diğer adı ile sunucular, web sitelerinin internet üzerinde barınmasına yardımcı olan diskler olarak tanınır. Ülkemiz sınırları içinde genellikle ya Türkiye ya da Avrupa serverlar tercih edilir. Lokasyon denildiği zaman hangi ülke sınırı içinde ikamet ediliyorsa oradaki server kullanılmaktadır.

SSD Nedir?

SSD bir sunucu çeşididir ve hem bilgisayar içindeki disklerdir hem de bilgilerin işlenmesini sağlayan donanım ürünüdür. Açılımına bakmak istersek SSD demek “Solid State Drive” sunucu demektir. Türkçe olarak çevrildiğinde ise karşımıza Katı Hal Sürücüsü tanımı çıkar. Genel olarak birbirlerine çok benzer yapıda olsalar da firmaların markasına göre küçük değişiklikler gösterebilmektedirler. Disk olduklarına göre mimari farklılıkların bulunduğunu söyleyebiliriz.

Sanal Sunucu Nedir?

VPS olarak bilinen sunucu çeşidi ise sanal sunuculardır. Birden fazla işlem için farklı işletim sistemlerini izole etmektedir. Hem de birbirinden bağımsız olarak çalışmaktadırlar. İngilizce olarak Virtual Private Server olarak tanımlanır. Biz de bağımsız VPS olarak tanıtırız.

Kiralık Sunucu Sistemi

İsteğe uygun olarak donanım kiralanmasını sağlayan sunucu sistemidir. Kendi isteğinize göre işletim sistemi kurabilecek ve buna ek olarak web sitenizi de barındırabilecek bir alan oluşturabileceksiniz. Bu işlem sayesinde web sitenizin donması ve yavaşlaması mümkün olmayacaktır. Birden çok web sitenin ismi ve web alanı da yine isteğinize uygun olarak sunucularda kullanılabilmektedir. İstediğiniz zaman sunucu kiralayarak zamandan ve maddi tasarruftan yararlanabilirsiniz.

SSD VPS SUNUCU FİYATLARI

SSD VPS Sunucular

Sipariş Ver
Tüm planlar için SSD Disk
Daha fazla hız için, tüm web barındırma planlarımızda ssd disk sürücüler kullanıyoruz.
Son Hız Teknoloji
NGINX, HTTP / 2, PHP7 ile geliştirilmiş performans.
Ücretsiz SSL Sertifikası
Her hesaba Ücretsiz Sertifika Şifrele SSL sertifikası sunuyoruz.
Yüzlerce Hazır Uygulama
WordPress, Nodejs, OpenVPN gibi yüzlerce uygulama tek tıkla kullanıma hazır.
7 Gün 24 Saat Destek!
Soru, sorunlarınıza çözüm bulmak için biz buradayız!
Türkiye Lokasyon!
Sunucularımız Türkiye Lokasyonludur.
Ücretsiz Taşıma!
balakbilgisayar.com.tr kalitesini denemek isteyen tüm bireysel ve kurumsal yeni müşterilerimizin web sitelerini ücretsiz olarak taşıyoruz!
EN İSTİKRARLI PLATFORM!
En iyi LXC teknolojisi, otomatik izleme ve haftalık yedekleme.

Sorularınız mı var?

Hemen bize +90 (850) 532 34 38 telefon numaramızdan ulaşabilir, destek hattımızdan 7 gün 24 saat bilgi alabilir veya hemen iletişime geçebilirsiniz!

SSD VPS Sunucular Avantajları ve Özellikleri

  • 100% SSD Platform
  • Hazır Bulut Uygulamaları
  • Kolay Yönetim Paneli
  • Yedekten Kurulum Hizmeti
  • 7/24 Destek