Hakkimizda

Kısaca Balak Bilgisayar


2012 yılının başlarında tamamıyla bilişim sektörünün içinde barındırdığı bir ekip tarafından uzun bir süreç sonucu, genç girişimci ruhuyla kurulmuştur. Türkiye’nin içinde bulunduğu bu sıkıntılı dönemde gerçekleştirdiğimiz bu girişim beklenilenin üstünde ve hedeflenilenen üzerinde büyüme gerçekleştirmiştir. Bu oluşumdaki en büyük faktör ekibimizin sağlamış olduğu güven ve özveridir..

Balak Bilgisayar, kendine özgü tarzı ve sistemiyle önemli bir marka olarak halkın zihninde yer edinmek ve müşteri portföyünü geliştirerek istenilenin en üstünde hizmeti geliştirmeyi hedeflemektedir.

Internet teknolojileri alanında; E-ticaret, Web Tasarım, Google AdWords Reklamları hizmeti, çözüm ve ürünleri bulunmaktadır.Balak Bilgisayar olarak, çalışanlarımız için vazgeçilmez bir ortam yaratırken, müşterilerimizede beklentilerinin ötesinde en iyi hizmeti, çözümü ve onlar için vazgeçilmez olabilmeyi kendimize misyon olarak belirledik.

Şirketimiz gelişen dünyada bilişim sektöründe kendini sürekli yenileyerek hizmet vermeye devam edecektir.

Vizyonumuz

Faaliyet alanımızı Balkanlar, Türkiye Cumhuriyetleri, Avrupa ve Orta Doğu’yu kapsayacak şekilde genişleterek, Mükemmel kalite ve hizmet anlayışı ile en uygun toplam bilişim çözümlerini sunan lider Teknoloji şirketi olmaktır.

Misyonumuz

Balak Bilgisayar bu vizyonu kapsamında;
Farklı sektörlerden oluşan Müşterilerimize, rekabet avantajı sağlayan Bilgi ve iletişim Teknolojileri çözüm ve hizmetlerini uzman insan kaynağı ile üretmek ve uygulamak; İstanbulhost çalışanlarının mutluluğunu sağlamak ve bu yüksek motivasyonla dünyanın dört bir yanındaki müşterilerimizi memnun etmektir.

Şirket Kronolojisi

2012 Yılında başlayan yolculuğumuz ile size hizmet vermeye devam ediyoruz…
 1. May, 2012
  Balak Bilgisayar Kuruldu

  Şirketimiz 2012 yılında İstanbul’da kuruldu.

 1. Jan, 2013
  Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu

  TİB tarafından YS Belgesi Alınmıştır.

 1. Feb, 2013
  RIPE NCC Üyeliği

  Avrupa kıtasında internet ağını yöneten RIPE NCC kuruluşuna üyelik işlemlerini tamamladı.

 1. Feb, 2013
  cPanel Partneri

  Dünya’nın bir numaralı web hosting kontrol panelini üreten cPanel firması ile partnerlik anlaşması imzaladı.

 1. Mar, 2013
  Parallels Partneri

  Plesk kontrol panelinin üreticisi Parallels firması ile “Gold” seviyesinde partnerlik anlaşması imzaladı.

 1. Apr, 2013
  Balak Datacenter

  Hızla büyüyen müşteri profiline daha iyi hizmet verebilmek amacı ile, 2013'de tamamen kendi öz sermayesi ile ilk veri merkezini kurdu.

 1. Aug, 2014
  Yeni Modern Datacenter

  Veri Merkezi; 2014 yılında, katma değerli servislerimizin araştırma ve geliştirme faaliyetlerini geliştirmek ve hizmet kalitemizi yükseltmek amacı ile modernize edilmiştir.

 1. Oct, 2015
  Voip Bulut Santral

  Yeni sabit telefon operatörü iştirak Voip Bulut Santral kuruldu.