Güvenlik Sistemleri

Güvenliğiniz elimizde.

Güvenlik ve iletişim ihtiyaçlarınıza en iyi hizmet veren ekibiz.
  • Elektronik Kilit ve Kapı Ürünleri
  • Ev ve İş Yeri Alarmları
  • Cctv Kamera Sistemleri
  • Yangın/Gaz Alarmı

Güvenlik Sistemleri

İnsanlar için her alanda güvenlik ön planda gelmektedir. Birçok kişi araçlarını, iş yerlerini, evlerini ve değerli eşyalarını güvenlik sistemleri kullanarak güvence altına almak istemektedir. Dijital çağ ile birlikte güvenlik sistemlerinde de bazı gelişmeler meydana gelmektedir. Doğrudan etkilenen bir sektör olan güvenlik sistemleri alanındaki yenilikler, daha kapsamlı bir hal almaktadır.
İnternet, güvenlik sistemleri çalışma prensipleri üzerinde de yaygın olarak kullanılmaktadır. Günümüzde en iyi güvenlik sistemleri internet üzerinden takip hizmeti alabildiğiniz sistemler olarak görülmektedir.

Online Güvenlik Sistemleri

Güvenlik sistemleri her alanda bir gereklilik haline gelmektedir. Kötü amaçlı kişilere karşı evlere, iş yerlerine kurulan bilgisayar destekli güvenlik sistemleri, 7 – 24 izleme şansı sağlamakta ve istenmeyen bir durumda yetkililere otomatik bilgi vermektedir.
İnternetin kullanımında da çeşitli güvenlik sistemleri bulunmaktadır. Bunlar genel adı ile firewall olarak bilinmektedir. Bu sistemler, internete giriş yapan kişilerin sisteme girişlerini kısıtlayan, kötü amaçlı kişilere ve yazılımlara karşı koruma sağlayan sistemleri oluşturmaktadır.
Firewall güvenlik sistemlerinin kullanımı için öncelikle kendisine tanımlanan domainler bulunmaktadır. Bu domainler sistemde güvenli olarak algılanmaktadır. Bunların dışında kalan domainleri ise sistem tehlike olarak algılayarak giriş yapmasını, sistemin önemli ve özel alanlarına ulaşmasını engellemektedir.
Ev ve iş yerlerini güvence altına alan güvenlik sistemleri, firewall güvenlik sistemleri sayesinde artık büyük değer taşıyan online platformların, kişi ve kurumların internet sitelerini de koruma altına almaktadır.
Elektronik Kilit ve Kapı Ürünleri
Ev ve İş Yeri Alarmları
Cctv Kamera Sistemleri
Yangın/Gaz Alarmı