Kurumsal Mail Server

Kurumsal Mail Server

Firmalar, tanıtımlarını artık internet üzerinden yapmayı tercih etmektedir. Daha hızlı, pratik ve diğer pazarlama yöntemlerine göre daha masrafsız sayılan bu yöntem ile binlerce kişiye aynı anda ulaşma fırsatı sağlanmaktadır. Üstelik kişilerin vakitlerini çalmadan, 7 / 24 gerçekleştirilebilen bu işlem firmalara hem maddi hem de zamansal kazanç sağladığı için çok tercih edilmektedir.

Pazarlama stratejilerini interneti kullanarak yürüten şirketler genellikle kurumsal mail server e-posta gönderme sistemini kullanmaktadır. 

Her gün bunun için vakit ayırmak mümkün olmadığından birçok şirket daha pratik bir yöntem olan mail server kiralama hizmetinden faydalanmayı tercih etmektedir.

Mail Server Hizmetlerinin Faydaları

Mail server kiralama hizmetlerinden faydalanmak için öncelikle firmanız için göndereceğiniz maillerde kullanacağınız bir alan adı satın almanız gerekmektedir. Bu alan adının kurumunuzu, hizmet verdiğiniz alanı yansıtması müşterilerinizin aklında kalması için çok önemli…

Mail server hizmeti için bu alan adı satın alındıktan sonra size özel sunucu ve  IP adresi üzerinden mail server sistemi kurulumu gerçekleştirilmektedir. Böylelikle size verilen bu adres üzerinden günlük istediğiniz limitte maili, istediğiniz adreslere tek tık ile otomatik olarak gönderebilme şansı elde etmiş olmaktasınız. Üstelik 7 / 24 destek sistemi de her problemin kısa sürede çözülmesine, maillerinizde aksama olmamasına yardımcı olmaktadır.

KURUMSAL MAİL SERVER FİYATLARI

Kurumsal Mail Server

Sipariş Ver
Tüm planlar için SSD Disk
Daha fazla hız için, tüm web barındırma planlarımızda ssd disk sürücüler kullanıyoruz.
Son Hız Teknoloji
NGINX, HTTP / 2, PHP7 ile geliştirilmiş performans.
Ücretsiz SSL Sertifikası
Her hesaba Ücretsiz Sertifika Şifrele SSL sertifikası sunuyoruz.
Yüzlerce Hazır Uygulama
WordPress, Nodejs, OpenVPN gibi yüzlerce uygulama tek tıkla kullanıma hazır.
7 Gün 24 Saat Destek!
Soru, sorunlarınıza çözüm bulmak için biz buradayız!
Türkiye Lokasyon!
Sunucularımız Türkiye Lokasyonludur.
Ücretsiz Taşıma!
balakbilgisayar.com.tr kalitesini denemek isteyen tüm bireysel ve kurumsal yeni müşterilerimizin web sitelerini ücretsiz olarak taşıyoruz!
EN İSTİKRARLI PLATFORM!
En iyi LXC teknolojisi, otomatik izleme ve haftalık yedekleme.

Sorularınız mı var?

Hemen bize +90 (850) 532 34 38 telefon numaramızdan ulaşabilir, destek hattımızdan 7 gün 24 saat bilgi alabilir veya hemen iletişime geçebilirsiniz!

Kurumsal Mail Server Avantajları ve Özellikleri

  • Daha akıllı bir gelen kutusu
  • Basitleştirilmiş mimari
  • Güvenlik ve uyumluluk
  • Daha iyi işbirliği
  • Mobil üretkenlik
  • Gelişmiş arşivleme