Google Reklam

En çok kazancı sağlamak ve en iyi şekilde hedef kitlenize ulaşmak için firmanız Google reklam kullanmayı düşünüyorsa bu alanda uzman kişilerden anahtar kelime konusunda sizin yanınızdayız.

Farkımız;
  • Daha Fazla Trafik
  • Daha Fazla Müşteri
  • Düşük Maliyetler
  • Hızlı Proje
  • %100 Geri Dönüş

Google Reklam

Dünyanın her yerinde 7 gün 24 saat boyunca, insanlar arama motorlarını kullanarak farklı aramalar yapmaya devam etmektedir. Bu arama motorları arasında, dünya geneline bakıldığında, en sık kullanılan popüler arama motoru Google olarak görülmektedir.
Google sadece kişilerin bilgiye ulaşmak için kullandıkları bir arama motoru değildir. Aynı zamanda firmalar, Google tarafından kendilerine sunulan fırsatları en iyi şekilde değerlendirerek reklamlarını yapmayı ve hedef kitlelerine daha hızlı ulaşmayı da amaçlamaktadır. Bu yöntemlerden bir tanesi de metin bazlı reklam modeli olarak öne çıkan Google reklam olarak bilinmektedir.

Google Reklam İle Kazanç Sağlama

Google üzerinden Google reklam avantajları kullanan birçok kişi, reklamını yapmak istediği şey ile ilgili anahtar kelimeleri kullanarak burada yayın gerçekleştirmektedir. Google reklam çalışma prensibinde sizler reklamınızı yayınlarken ücret ödemezsiniz. O kelime ile arama motoru Google üzerine arama gerçekleştiren kişiler reklamlarınıza ulaştığında ve reklamlarınıza tıkladığında sizlere ücret ödenmektedir.
Bu sayede de hem firmalar en hızlı, kolay yoldan hedef kitlelerine ulaşmakta, hizmetlerinin ve firmalarının reklamlarını yapmakta hem de Google reklam kazancı elde etmektedir. Açık artırma sistemlerine benzetilen bir çalışma prensibi ile çalışan Google reklamda kazançlar, seçtiğiniz anahtar kelime üzerindeki rekabete göre değişkenlik göstermektedir.
Anahtar Kelime Optimizasyonu
Kalite Puanı ve TO'nun Optimizasyonu
Konum ve Performans Optimizasyonu
Cihaz Performans Optimizasyonu