Exchange Mail

Exchange Mail

Hem kişiler arasında hem de firmalarda günümüzde mesajlaşma platformları önemli bir yere sahiptir. Hızlı, ekonomik, rahat iletişim sağlamasından dolayı birçok firma, mesajlaşma platformları sayesinde hem firma içi iletişimlerini sağlamakta hem de müşterileri ile iletişimde kalmayı, her an etkileşim halinde olmayı kolaylaştırmaktadır.

Son yıllarda popüler olmaya başlayan mesajlaşma platformlarından bir tanesi de, Exchange mail… Özellikle kurumsal alanda Exchange mail kullanımı giderek yaygınlaşmaktadır. Firmalar tarafından beğenilen performansı, hızlı ve güvenilir olması Exchange mailin tercih edilirliğini her geçen gün artırmaya devam etmektedir.

Exchange Mail Kullanımı

Firmalar, özellikle kullanıcı sayısı çok olduğu durumlarda, daha rahat bir şekilde mail trafiğini yönetebilmek adına Exchange mail özellikleri desteği almaktadır. Exchange mail kullanıp kullanmamak firmanın politikalarına ve bunun için ayırabileceği bütçeye göre de değişkenlik göstermektedir. Ancak birçok cazip özellik sunması, firmaların Exchange maile yönelmesini sağlamaktadır.

Sağlıklı mesajlaşma ortamını kurum iletişiminde önemseyen firmalar için Exchange mail kullanımı bir vazgeçilmez olarak bilinmektedir. Uzun yıllardır piyasada olan Exchange mail, köklü bir mesajlaşma platformu olarak, akıllı telefon gibi teknolojilerin gelişmesi ile daha fazla ön plana çıkmaya devam etmektedir.

Büyük şirketler tarafından daha fazla tercih edilen Exchange mail, firmalara mail, takvim, adres defteri gibi farklı alanlarda kullanım sağlamakta, içerisinde bulunan farklı ve donanımlı özellikleri ile büyük avantajları da şirketlere kazandırmaya devam etmektedir.

EXCHANGE MAİL FİYATLARI

Exchange Mail

Sipariş Ver
Tüm planlar için SSD Disk
Daha fazla hız için, tüm web barındırma planlarımızda ssd disk sürücüler kullanıyoruz.
Son Hız Teknoloji
NGINX, HTTP / 2, PHP7 ile geliştirilmiş performans.
Ücretsiz SSL Sertifikası
Her hesaba Ücretsiz Sertifika Şifrele SSL sertifikası sunuyoruz.
Yüzlerce Hazır Uygulama
WordPress, Nodejs, OpenVPN gibi yüzlerce uygulama tek tıkla kullanıma hazır.
7 Gün 24 Saat Destek!
Soru, sorunlarınıza çözüm bulmak için biz buradayız!
Türkiye Lokasyon!
Sunucularımız Türkiye Lokasyonludur.
Ücretsiz Taşıma!
balakbilgisayar.com.tr kalitesini denemek isteyen tüm bireysel ve kurumsal yeni müşterilerimizin web sitelerini ücretsiz olarak taşıyoruz!
EN İSTİKRARLI PLATFORM!
En iyi LXC teknolojisi, otomatik izleme ve haftalık yedekleme.

Sorularınız mı var?

Hemen bize +90 (850) 532 34 38 telefon numaramızdan ulaşabilir, destek hattımızdan 7 gün 24 saat bilgi alabilir veya hemen iletişime geçebilirsiniz!

Hosted Exchange Mail Avantajları ve Özellikleri

  • Outlook Web Access 2016
  • ActiveSync Mobil Push Mail
  • Gelişmiş Antivirus Koruması
  • Online Yönetim Paneli
  • Şirket Global Adres Listesi ( GAL )
  • Kişisel Outlook Adres Listesi