Mobil Uygulama

Kullanıcılarınızı memnun etmek ve işinizi büyütmek için tasarlanmış mobil uygulamalar tasarlıyor ve geliştiriyoruz.

Markanızın Büyümesine ve Yayılmasına Yardım Ediyoruz
  • Strateji ve Planlama
  • UX / UI Tasarım
  • Geliştirme
  • Test Etme
  • Teslimat

Mobil Uygulama

Akıllı telefonlar günümüzde bilgisayarlardan daha önemli bir hale gelmektedir. Günün her saatinde, her anında yanınızda kolaylıkla taşıyabileceğiniz akıllı telefonlar, içerisinde bulunan akıllı telefon uygulamaları sayesinde birçok işlemi kısa sürede yapabilmektedir.
İnternetin cebe girmesinin ardından artık cep telefonları sadece haberleşme için kullanılmamaktadır. Birçok farklı amaçla kullanılan akıllı telefonları daha çekici hale getiren mobil uygulamaların sayısı da gün geçtikçe artmaktadır. Mobil uygulamalar, akıllı telefonların işletim sistemlerine uygun kodlama ve tasarım ile üretilen, telefona ücretli veya ücretsiz olarak yüklenebilen uygulamalara denilmektedir.

Mobil Uygulama Avantajları

Mobil uygulamaları tıpkı bir telefon oyunu olarak düşünmeniz mümkündür. Akıllı telefonun market menüsünden cihazınıza indirerek hizmet verdiği alanda hemen kullanmaya başlamanız mümkündür. Dijital çağa biraz yabancı kalan bazı kişiler mobil site ile mobil uygulama farkları konusunda kafa karışıklığı yaşayabilmektedir. Bu ikisinin birbirine karıştırılmaması gerekir.
Android ve IOS tabanlı çeşitli mobil uygulamalar bulunmaktadır. Bu uygulamalar kişilere çeşitli bilgileri anında alma, bildirimler ile kısa sürede haberdar etme, kısa yoldan işlemleri gerçekleştirme gibi birçok avantaj sağlamaktadır. Bunların yanı sıra mobil uygulamalara olan ilginin artması nedeniyle birçok kurum kendine özel mobil uygulama çıkarmaktadır.
Bu alanda hizmet veren, yazılım bilgisi olan eğitimli kişiler, sizin sektörünüze uygun, hayallerinizdeki uygulamayı Android ve IOS tabanlı olarak kodlama, tasarımlarını gerçekleştirerek kısa sürede piyasaya çıkarmakta ve hedef kitlenize daha kolay ulaşmanızı sağlamaktadır.
Mobil Uygulama Geliştirme
Mobil Uygulama UI Tasarımı
Mobil Uygulama UX Danışmanlığı
Mobil Uygulama Reklamcılığı